fbpx

Konsultacje dietetyczne dla dzieci i dorosłych.

Konsultacje dietetyczne dla dzieci i dorosłych.

 

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że przez pracę i codzienne obowiązki zapomniałeś o śniadaniu? Nie zdążyłeś z obiadem, bo byłeś już spóźniony na kolejne spotkanie? Byłeś tak zmęczony, że nie starczyło Ci sił na przygotowanie kolacji?

Gdzieś, pomiędzy jednym spotkaniem, a drugim, w tłumie wieżowców i pośród pędzących warszawskich ulic, zapominamy o sobie, a przede wszystkim o najważniejszym, bez wątpienia, aspekcie naszego życia, jakim jest zdrowie. To właśnie brak chorób, dobre samopoczucie oraz równowaga psychiczna sprawiają, że możemy realizować się w każdej dziedzinie życia. Aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo, niezbędna jest odpowiednia dieta. Niezwykle ważne jest, by dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które dadzą nam energię, wspomogą procesy budulcowe oraz dodadzą nam witalności. Odpowiednio zbilansowane menu, bogate w składniki bioaktywne, witaminy i składniki mineralne niezwykle korzystnie wpływają na zdrowie, lepszy nastrój, dobrą koncentrację i pamięć, promienny wygląd, a także odporność. Pamiętajmy, że to co spożywamy, przekłada się na jakość naszego życia.

 

Podczas zmiany sposobu odżywiania się nie tylko zmienia się to, co masz na talerzu ale również następuje przełom w Twoim ciele. Aby mieć pewność, że podążasz w dobrym kierunku na kolejnych konsultacjach dietetyk będzie analizować zmiany jakie zaszły,  opierając się o wyniki badania składu ciała, wyniki badania krwi oraz twoje własne odczucia. Konsultacje te będą odbywać się co ok. 2 tygodnie, aby wprowadzać na bieżąco potrzebne modyfikacje. To również czas dla Ciebie aby poszerzyć wiedzę o swoim ciele i o tym jaki wpływ na nie wywiera to co jesz.

 

ADRES

SMART-FIT mama&kid

ul. Batalionów Chłopskich 78
WARSZAWA
kontakt@smart-fit.pl
+48 698 400 282

JAK TRAFIĆ

SPOŁECZNOŚĆ