fbpx

Kadra

KADRA

Karolina – Instruktor fitness

Karolina Pawlikowska-Instruktor fitness od 2010 roku ,obecnie szkoli się jako Trener Personalny. To, co sprawia jej ogromną frajdę,to modelowanie sylwetki, zwyczajów i świadomości sportowej. Motywuje innych do przekraczania granic i własnych słabości. Zapraszam na zajęcia Abt, Tabata, Pilates, Mama Beby, Aktywne 9 mc.

Kamila – Sensoranki

W świat fantastycznych aktywności zabierze Was Kamila -pedagog i terapeutka. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu rozwoju i edukacji najmłodszych. Od ponad dwóch lat doskonali się w macierzyństwie pod okiem wymagającego nauczyciela –córki Natalii. Animatorka, instruktorka zajęć edukacyjnych, autorka scenariuszy i nauczycielka, która nie lubi uczyć. Wierzy, że dzieciom wystarczy nie przeszkadzać w ich rozwoju, a jedynie tworzyć przestrzeń, w której będą mogły samodzielnie odkrywać świat.

Muzyczne / Gordonki

Zajęcia prowadzone przez uwielbianą Anię 🙂

Jest muzykiem, pisze piosenki, śpiewa koncerty…Pracuje w tygodniu i często w weekendy, śpiewa i gra non stop 🙂 Śpiewa dzieciom, ale również rodzicom i nawet dziadkom, którym swingi wpadają w ucho…

Piosenki Ani, najpiękniej brzmią w wykonaniu ORKIESTRY MAMY ŚPIEWAMY. W skład orkiestry wchodzą jedni z najlepszych muzyków w Polsce.

Michał – Let’s move! Let’s play

Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone wyłącznie w języku angielskim, polegające na kreatywnej zabawie z dziećmi, wspólnym śpiewaniu, graniu w edukacyjne gry, wspólnym budowaniu scenariuszy zajęć. Warsztaty, dzięki którym pierwszy kontakt z językiem angielskim będzie miłym, przyjemnym, a przede wszystkim multikreatywnym przeżyciem. Zajęcia skierowane są także do dzieci anglojęzycznych, które z powodów bariery językowej nie mogą brać udziału w zajęciach ogólnorozwojowych w języku polskim.

Małgosia – Joga

Z wykształcenia jest ekonomistką, z zamiłowania molem książkowym a prywatnie mamą dorosłej córki. Ukończyła kurs nauczycielski Yoga Vinyasa (RYT 200 ) akredytowany przez Yoga Aliance. Odkąd pamięta aktywność fizyczna i zrównoważony styl życia były dla Małgosi bardzo ważne. Fitness, salsa kubańska dodawały jej mnóstwo energii i wdzięku. Zaczynała od Iyengara, poznała też dynamiczną Asthangę, jednak sercem i ciałem została przy stylu Yoga Vinyasa. To dla niej pielęgnacja bycia tu i teraz, siły fizycznej, współczucia i wrażliwości.

Sara – Instruktor

Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu zajęć zdrowy kręgosłup oraz TBC. Cały czas poszerza swoją wiedzę w kierunku fizjoterapii.

ADRES

SMART-FIT mama&kid

ul. Batalionów Chłopskich 78
WARSZAWA
kontakt@smart-fit.pl
+48 698 400 282

JAK TRAFIĆ

SPOŁECZNOŚĆ