fbpx

SMART-FIT mama&kid

Klub dla dzieci i mam na Bemowie

SMART-FIT mama&kid

TWOJE MIEJSCE W SĄSIEDZTWIE

SMART-FIT mama&kid to miejsce stworzone z potrzeby duszy i serca. Pomysł, który kiełkował na bazie wielu lat osobistych doświadczeń i etapów życia kobiet, rozkwitł w postaci naszego klubu. To miejsce wyjątkowe, kameralne, blisko Twojego domu, w którym stworzymy wspólnie czarującą atmosferę. Miejsce w którym dziewczyny, kobiety, mamy czy babcie odnajdą „swój czas”.

Tylko u nas znajdziesz całą gamę ciekawych zajęć dla dzieci w różnym wieku prowadzonych równolegle z zajęciami dla Pań. Twoje dziecko wspaniale się bawi i rozwija nowe umiejętności, dostaje to co najlepsze a Ty nie musisz czekać bezczynnie  w poczekalni. Od dzisiaj ten czas jest także dla Ciebie.

Dla dzieci przygotowaliśmy całą gamę zajęć edukacyjnych, plastycznych i sportowych w różnych grupach wiekowych. W tym czasie mamy mogą udać się do salki fitness i… na godzinę zniknąć dla całego świata

Panie zapraszamy na kobiece poranki i wieczorki – bez dzieci, bez mężów, bez telefonów… tylko muzyka, miła atmosfera i my…

Pragniemy zadbać również o panie w ciąży – mamy dla Was  dedykowane zajęcia. Nasze instruktorki pomogą w aktywnym spędzeniu tych 9 ważnych miesięcy.

Maluszki zapraszamy na zajęcia wspólne z mamami (babcie też mile widziane :)) – ćwiczenia bądź zajęcia edukacyjne i ogólnorozwojowe.

Pomagamy także w te najważniejsze dla całej rodziny dni- organizujemy niezapomniane urodziny dla dzieci.

W planach mamy jeszcze wiele ciekawych aktywności – warsztaty, wyprawy, wyjazdy… wszystko będziemy wdrażać w życie, po tym jak już się bliżej poznamy.

Sprawdź nas. Może od dziś będzie to także Twoje ulubione miejsce.

ADRES

SMART-FIT mama&kid

ul. Batalionów Chłopskich 78
WARSZAWA
kontakt@smart-fit.pl
+48 698 400 282

JAK TRAFIĆ

SPOŁECZNOŚĆ